AKTIVÁCIA ZĽAVY

Vážený zákazník,

na dokončenie objednávky predplatného časopisu Tvorivé bývanie na 2 roky (12 čísel) cez zľavový portál www.zlavadna.sk je potrebné urobiť ešte jeden – posledný – krok.
Na uplatnenie akcie je nutné vyplniť nasledujúci formulár. Vďaka tomuto kroku budete automaticky zaradený do databázy na zasielanie časopisu.

Kupón možno aktivovať v termíne od dnes do 26. 8. 2017.

Želáme veľa inšpirácií pri zlepšovaní vášho bývania.

Vydavateľstvo JAGA

Aktivačný formulár

Do formulára, prosím, uveďte meno adresáta a kompletnú poštovú adresu, na ktorú máme časopisy zasielať. Text môžete zadávať s diakritikou. Pred záverečným odoslaním údajov si zadaný text pozorne skontrolujte.

Uvedené osobné údaje budú slúžiť vydavateľstvu JAGA GROUP, s. r. o., na účely zasielania časopisu Tvorivé bývanie počas predplateného obdobia. Tieto údaje nikde nezverejníme, nesprístupníme a neposkytneme tretím stranám, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná na správne vybavenie objednávky. Môže ísť o doručovateľské služby (Slovenská pošta, a. s.).
V súvislosti s informáciami ohľadom platby kontaktujte portál www.zlavadna.sk na e-mailovej adrese reklamacie@zlavadna.sk.
V prípade problémov s vyplnením aktivačného formulára na tejto stránke kontaktujte vydavateľstvo JAGA na e-mailovej adrese zlavy@jaga.sk.