AKTIVÁCIA ZĽAVY

Vážený zákazník,

na dokončenie objednávky časopisu predplatného časopisu Záhrada cez zľavový portál www.zlavadna.sk je potrebné urobiť ešte jeden – posledný – krok. Na uplatnenie akcie je nutné vyplniť nasledujúci formulár s vašimi kontaktnými údajmi a odoslať nám ho. Vďaka tomuto kroku budete automaticky zaradený do databázy na zasielanie časopisu.
Do formulára, prosím, uveďte číslo svojho kupónu, meno adresáta a kompletnú poštovú adresu, na ktorú máme časopisy zasielať. Uvedenie telefónneho čísla nám zjednoduší prípadnú komunikáciu ohľadom reklamácií, termínov a pod. Text môžete zadávať s diakritikou. Pred záverečným odoslaním údajov si zadaný text pozorne skontrolujte, aby sme sa vyhli prípadným nezrovnalostiam.

Kupón možno aktivovať v termíne od dnes do 31.01.2016.

Vydavateľstvo JAGA

Objednávkový formulár

Uvedené osobné údaje budú slúžiť vydavateľstvu JAGA GROUP, s. r. o., na účely zasielania časopisu Záhrada počas predplateného obdobia. Tieto údaje nikde nezverejníme, nesprístupníme a neposkytneme tretím stranám, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná na správne vybavenie objednávky. Môže ísť o doručovateľské služby (Slovenská pošta, a. s.).
V súvislosti s informáciami ohľadom platby kontaktujte portál www.zlavadna.sk na e-mailovej adrese reklamacie@zlavadna.sk.
V prípade problémov s vyplnením aktivačného formulára na tejto stránke kontaktujte vydavateľstvo JAGA na e-mailovej adrese zlavy@jaga.sk.